O nas

diverse-group-of-people-in-florists-workshop-JTYMK59.jpg
bride-holding-bouquet-JTQFMB4.jpg

Poznajmy się

Witamy serdecznie

Nasza praca wykracza daleko poza układanie kwiatów. Wierzymy w kompozycje dla zmysłów, projektowanie z wykorzystaniem pysznych zapachów, urzekających kolorów i nietuzinkowych faktur. Wierzymy w niezwykłość, w ręcznie wybierane i ręcznie wiązane, w misterną pracę stojącą za tym, co wydaje się łatwe i pełne wdzięku. Nie podpisujemy się pod codziennością, oczywistością, przyziemnością. Wierzymy w arcydzieła i cuda. Wierzymy w kwiatową modę.

Naszą misją jest przekraczanie potrzeb i pragnień naszych wymagających klientów dzięki elastycznej, innowacyjnej wiedzy florystycznej. Do wszystkich projektów podchodzimy z równymi umiejętnościami i świadomością, niezależnie od tego, czy projektujemy delikatny bukiet na intymną ucieczkę, czy transformujące instalacje na wielkie święto. Istniejemy, aby zaspokoić Twoje najśmielsze pragnienia.

Działamy

Nieprzerwanie od 2015

Doświadczenie, które pozwala nam kształtować piękne kompozycje kwiatowe na każdą okazję. 

Opinie

Warto poznać zdanie innych

Bardzo miła pani, doradziła, skomponowała bardzo ładną wiązankę ze świeżych kwiatów mała kwiaciarnia a duży wybór kwiatów, polecam

Kamil Baranowski

Kwiaciarnia w ciekawym i dobrze położonym miejscu. Panie tam pracujące zawsze doradzą podpowiedzą a i zrobią przepiękny bukiecik. Miła sympatyczna atmosfera. Kwiaty wydają się być świeże. Myśle że warto odwiedzić to miejsce i wybrać coś niepowtarzalnego dla ukochanej czy ukochanego

Wojciech Mazur

Zawsze kiedy potrzebujemy piękne, świeże kwiaty zaglądamy do tej kwiaciarni. Przemiła obsługa, Panie zawsze chętnie doradzą. Czy to bukiety, kompozycje lub wieńce pogrzebowe wszystko zawsze jest wykonane należytą starannością. Serdecznie polecam!

Karolina Pieńkowska

  poznaj

  Nasz zespół

  pexels-cottonbro-studio-4270240

  Joanna Kowal

  Właścicielka

  florist-making-bouquet-CX7435F.jpg

  Agnieszka Nowak

  Florystka

  smiling-florist-in-shop-5TGEYVS.jpg

  Katarzyna Karaś

  Florystka