You are currently viewing Wieczne róże w szklanym kloszu

Wieczne róże w szklanym kloszu

Jak zapewne zauważyliście, nasza kwiaciarnia oferuje obecnie piękną aranżację róż w szklanym cloche. Zawiera ona jedną wieczną różę, której korzenie są owinięte kompostem i pokryte specjalnym materiałem, który zatrzymuje wilgoć. Oznacza to, że Twoje kwiaty pozostaną świeże przez co najmniej trzy miesiące, gdy będą przechowywane w temperaturze 18 stopni Celsjusza (temperatura wewnętrzna pudełka).

Jak powstają?

Wieczne róże są sadzone w ziemi, owijane bogatym w liście kompostem i umieszczane w specjalnym środowisku o długiej żywotności, zaprojektowanym tak, aby wyglądały jak najświeższe. Róże zostały specjalnie wyhodowane, aby przetrwać dłużej niż jakiekolwiek inne róże i nie potrzebują wody ani gleby, aby pozostać przy życiu. Te piękne kwiaty są dostarczane z troską i mogą być przechowywane w domu lub dawane jako prezenty przez wiele lat!

Jak długo się utrzymują?

Róże mają co najmniej trzymiesięczną żywotność, gdy są przechowywane przez cały rok w temperaturze około 18 stopni Celsjusza (temperatura wewnętrzna pudełka).

Róże przechowuje się w szklanej osłonie, którą umieszcza się na specjalnym bloku, w którym znajduje się wilgoć i składniki odżywcze dla kwiatów. Temperatura wewnętrzna pudełka na róże wynosi 18 stopni Celsjusza, co pozwala bezpiecznie przechowywać róże przez zimowe miesiące, podczas gdy czekają one na wykorzystanie podczas wiosennych i letnich uroczystości.

Podsumowanie

Oferta sprzedaży kwiaciarni to wieczna róża ułożona w szklanym cloche, do której dołączona jest piękna, ręcznie wykonana kartka z wybraną przez Ciebie wiadomością.

Sekcja: Wieczne róże są sadzone w ziemi, zawijane w bogaty w liście kompost i umieszczane w specjalnym środowisku o długiej żywotności, zaprojektowanym tak, aby wyglądały jak najświeższe. Róże mają co najmniej trzymiesięczną żywotność, gdy są przechowywane przez cały rok w temperaturze około 18 stopni Celsjusza (wewnętrzna temperatura pudełka).